News

Wynegocjowana prowizja Przelewy24 1,3% dla właścicieli sklepów z Time4Ecommerce!

przez Szymon Ciba na Sep 06, 2023

Wynegocjowana prowizja Przelewy24 1,3% dla właścicieli sklepów z Time4Ecommerce!

Współczesny rynek e-commerce rozwija się w zawrotnym tempie. Właściciele sklepów internetowych szukają nieustannie sposobów na zwiększenie swojej konkurencyjności, a jednym z kluczowych elementów tego procesu są koszty transakcyjne. Dlatego z ogromną dumą informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z jednym z czołowych operatorów płatności w Polsce - Przelewy24.

Co to oznacza dla Ciebie, właściciela sklepu internetowego?

Jeśli zdecydujesz się założyć konto w Przelewy24 korzystając z naszego linka https://secure.przelewy24.pl/panel/rejestracja.php?a=assign_partner&idp=217070 polecającego, otrzymasz specjalną, wynegocjowaną przez nas prowizję w wysokości zaledwie 1,3%. To wyjątkowa oferta, która pozwoli Ci znacząco obniżyć koszty związane z przetwarzaniem płatności online.

Dlaczego warto skorzystać z oferty?

  1. Oszczędność - nawet kilka punktów procentowych różnicy w prowizji może przekładać się na znaczące oszczędności, zwłaszcza przy większej liczbie transakcji.
  2. Bezpieczeństwo - Przelewy24 to renomowany operator płatności, który gwarantuje bezpieczne i szybkie przetwarzanie transakcji.
  3. Wsparcie - korzystając z naszego linka polecającego https://secure.przelewy24.pl/panel/rejestracja.php?a=assign_partner&idp=217070, masz pewność, że w razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości możesz liczyć na wsparcie zarówno od strony Time4Ecommerce (integracja z systemami eCommerce), jak i Przelewy24.

Jak skorzystać z oferty?

To proste! Wystarczy kliknąć w nasz link polecający i założyć konto w Przelewy24. Cały proces rejestracji jest intuicyjny i nie powinien zająć więcej niż kilka minut. Po jego zakończeniu możesz cieszyć się niższą prowizją i wszystkimi korzyściami płynącymi z naszej współpracy.

Mam już konto w Przelewy24

To nic! Możesz założyć drugie konto z innego adresu e-mail, a Twoja prowizja zostanie przypisana do nowego konta - pamiętaj aby zarejestrować się z podanego przez nas linku.

Podsumowanie

W Time4Ecommerce zawsze stawiamy na korzyść naszych klientów. Dzięki naszej współpracy z Przelewy24 możemy zaoferować Ci wyjątkowo atrakcyjne warunki prowizyjne. Nie czekaj, skorzystaj z oferty już dziś i zacznij oszczędzać na każdej transakcji!

LINK: https://secure.przelewy24.pl/panel/rejestracja.php?a=assign_partner&idp=217070